خانهدرباره سایت

درباره سایت:

در این سایت، مطالب علمی، دقیق و کاربردی در مورد سلامتی و بیماری های قلب و عروق از منابع معتبر جهانی در چهار قسمت اصلی به خوانندگان گرامی ارائه شده است.

 • ۱- کلینیک مجازی قلب و عروق

  در این بخش، با وارد کردن علائم احتمالی و مشخصات آن بر اساس الگوریتم های علمی تا حدودی در مورد تشخیص بیماری و احتمال ابتلا به آن راهنمایی های لازم انجام میشود. لازم به ذکر است که هیچگاه این قسمت نمیتواند جایگزین مراجعه به پزشک و انجام معاینات پزشکی شود. (این قسمت در حال تکمیل است و در آینده امکان ارتباط شما با پزشک قلب را ایجاد خواهد کرد)

 • ۲- اطلاعات بیماریهای قلبی عروقی

  در این بخش، اطلاعات کاربردی به زبان ساده و روان در مورد بیماریهای قلبی عروقی به صورت طبقه بندی شده در اختیار خوانندگان گرامی قرار گرفته است. لازم به ذکر است در صورتی که طبقه بندی بیماری یا مشکل مورد نظرتان را نمیدانید به راحتی میتوانید در قسمت جستجو در بالای صفحه نخست سایت با قابلیت جستجوی مقالات به صورت بسیار قوی، میتوانید مقاله مورد نظر را بیابید.

 • ۳- زندگی سالم

  در این بخش مقالاتی در مورد زندگی سالم و سلامت قلب و عروق در سه قسمت ورزش و قلب، تغذیه و تناسب اندام و سلامت روانی ارائه شده است.

 • ۴- داروهای قلبی عروقی

  در این بخش، نکاتی که مصرف کنندگان داروهای قلبی عروقی باید بدانند، ارائه شده است. مقالات این بخش هم در قسمت جستجو قابل جستجو میباشد.